Qmark Danışmanlık A.Ş.
Qmark Danışmanlık

Danışmanlarımız

Mehmet Yıldırım Özel

Mehmet Yıldırım Özel

Kurucu / Kıdemli Danışman / Liderlik Koçu

Danışmanlık ve koçluk sektörünün kıdemli bir üyesi olan Mehmet Y. Özel, farklı sektörlerdeki 15 yıllık ve danışmanlık sektöründeki 19 yıllık...

Mehmet Yıldırım Özel
Kanat Gürel

Kanat Gürel

Danışman & Koç

Finansal Yönetim, Liderlik ve Koçluk alanlarında çalışan Kanat, 22 yıl boyunca kurumsal hayatında edindiğini deneyimini, koçluk ve danışmanlık sürecinde kazandığı birikim ile harmanlayarak, daha geniş bir kitle ile paylaşmak ve kaynak yaratabilmek adına Ocak 2022’de Qmark Danışmanlık A.Ş.’ye danışman ve koç olarak katılmıştır.

Kanat Gürel
Sinem Kızılarslan

Sinem Kızılarslan

Danışman

Öğrencilik döneminde başlayan çalışma hayatının ilk yıllarındaki farklı deneyimlerini takiben, 1998 yılından itibaren İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başlamış ve medikal diagnostik, enerji, teknoloji, turizm, tarım, gıda üretimi, FMCG, gıda ambalajı üretimi gibi sektörlerde, alanının önde gelen firmalarında insan kaynakları sistemlerini kurup yönetmiştir.

Sinem Kızılarslan
Alper Dalkılıç

Alper Dalkılıç

Danışman

1978 yılında İzmir’de doğan Alper DALKILIÇ, ilk ve orta öğrenimini Türkiye’ nin farklı illerinde tamamladı. Uludağ Üniversitesi’ nde İktisat bölümünde yüksek öğrenimine başladıktan sonra birçok öğrenci kulübünde faaliyetlere katıldı. Dağcılık, paraşüt, yamaç paraşütü, maraton koşuları, bisiklet turları ve fotoğrafçılık alanında kendisini geliştiren DALKILIÇ, üniversite ve diğer dağcılık kulüpleri bünyesinde gerçekleşen uluslararası tırmanışlara katıldı, fotoğraf çalışmalarına ağırlık verdi. 2004 yılında Finansbank’ ta Yönetici Adayı (MT) olarak başladı. 2011 yılında çalıştığı banka bünyesinde Kıdemli Danışman Mehmet Yıldırım Özel ile tanışarak farklı bir yolculuğun kapılarını açtı.

Alper Dalkılıç
Süleyman Şahin

Süleyman Şahin

Danışman & Koç

Çevremizi değiştirmek ve değer katmak istiyorsak, önce kendimizden başlamalıyız. Yaşamlarımızda ‘küçük dokunuşlar’ın büyük etkileri olduğuna inanıyorum. Dünyaya ufak dokunuşlarla katacağımız iyiliklerin karşılığı yaşanılası bir dünya olacaktır.

Süleyman Şahin
Canan Yurdakul

Canan Yurdakul

Danışman & Koç

“Doğadaki tüm canlılar kendi türlerine ait bir programla ve tek bir potansiyelle doğuyor; içgüdüsel olarak onu yaşamına taşıyor… İnsan hariç… İnsandaki potansiyel sınırsız ve çeşitli; yeni beceriler edinebiliyor, önündeki adımları düşünüp tasarlayabiliyor, davranışlarını ve alışkanlıklarını değiştirebiliyor. Çünkü insanların “seçim yapabilme özgürlüğü” bulunuyor; yaşamına yön verebiliyor. Çünkü insan “bilince” sahip; kendi yaşamının sorumluluğunu üstlenebilecek donanımla dünyaya geliyor.Ben her insanın “özündeki potansiyellerini keşfetmekle” mükellef olduğuna, bu kutsal amaca ulaşmak için “seçim yapabilme özgürlüğü” ve “bilinci” ile kendini her durumda yeniden yaratabileceğine ve böylelikle nicelerine ilham olacağına, enerjisi ile dünyayı güzelleştireceğine inanıyorum.”

Canan Yurdakul
Şenay Erberdi Devetzioglou

Şenay Erberdi Devetzioglou

Danışman

İlaç endüstrisinde pazarlama ve satış alanında 20 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Sektörün lider ulusal ve uluslararası şirketlerinde almış olduğu görevlerde tüketici sağlığı alanından markalı jenerik ilaçlara uzanan geniş bir yelpazede ürün gruplarından sorumlu olmuştur. Bu çeşitlilik özellikle pazarlama iletişimi, müşteri odaklılık ve satış ekibi yönetiminde kendisine fark yaratan değerli bir deneyim kazandırmıştır.

Şenay Erberdi Devetzioglou
Zeynep Okumuş

Zeynep Okumuş

Danışman

“İnsanın en büyük engeli yine kendisidir.’İlerlemek istiyorsa eğer insan;önce kendi önünden çekilebilmeli ‘. Friedrich Nietzsche. Hayata bakış açımı en guzel ifade eden anlatım bu olsa gerek… Kendine inanan insan için her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum!

Zeynep Okumuş
Barış Çakar

Barış Çakar

Danışman

Değişim her zaman, her şeye rağmen. Çok küçük yaşlarda başlayıp yıllar süren voleybol maçındaki değişiklik tabelası aklıma gelir hep, özünde takımın ruh halini değiştirmek ister antrenör, amaç maçı kazanmaktır ama her şeyde olduğu gibi bir voleybol maçının ortasında da önemli olan tek şey süreç ve güldür güldür akıp giden nehrin yatağını değiştirmek, ruha dokunmak üstelik sadece bir değişiklik tabelası ile. Sanırım buradan da aslında ne kadar basit olabileceğine bağlayabiliriz konuyu… Değişimin basit süreçlerle hayatımızın bir parçası haline gelmesi. Ben her insanın karşısına çıkan problemlerle ilgili; sürece inanan, değişimden heyecan duyan ve en basit halini keşfedebileceğini düşünüyorum.

Barış Çakar
Esma Boz

Esma Boz

Danışman

Esma Boz; hayat gayesini;’ insana dokunabilmek, bireylerin gelişim yolculuklarına destek verebilmek, sahici değişimlerine tanık olmak ve aynı zamanda kendi bireysel gelişimini de zenginleştiren keyifli bir hayat yolunda yürümek’’ olarak tanımlamaktadır.

Esma Boz
Gürhan Kaba

Gürhan Kaba

Danışman

Doğuyorum küllerimden yeniden... Işıl ışıl yüreğim, yarınım aydınlığa yelken Bu müthiş bir doğum... Ben tekrar doğuyorum

Gürhan Kaba
Sencer Özgür

Sencer Özgür

Danışman

Tanımlanmayan ölçülemez, ölçülemeyen gelişemez sözünü pusula ediniyor; insanın bilim, akıl ve erdem ışığında ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum.

Sencer Özgür
Feyza Demir

Feyza Demir

Danışman

Umut ile başlayıp, “Yapabilirim!” diyerek ilk adımı atma cesaretini gösteririz. Ve bu cesaret açar bize değişimin, gelişimin kapılarını. Umut, bir nevi oksijenidir cesaret ateşinin. Ben de umut olmak için, kıvılcım olmak için geldim dünyaya. Değişim ve gelişim yolculuğumuzun bir yerlerinde yollarımızın kesişmesi dileğiyle... Umudumuz ve cesaretimiz bol olsun.

Feyza Demir
Yusuf Ziya Halefoğlu

Yusuf Ziya Halefoğlu

Öğretim Üyesi / Danışman & Koç

Hızla değişen, dönüşen dünyada, değişime, dönüşüme adapte olmanın önemi ile anlamı yakalama peşinde koşan, bilgi ve beceriyi us’a dönüştürerek, sürekli okuyarak ve deneyimleyerek, aklı özgürleştirmeye ve yaşamda ışık olmaya çalışan, düşünme yollarını bulmaya çalışarak, her cinsten olayların dalgalandığı meçhul denizlerde, pusulası olan bir kaptan gibi kararlılıkla yoluna devam eden bir yaşam yolcusu...»

Yusuf Ziya Halefoğlu