Qmark Danışmanlık A.Ş.
Qmark Danışmanlık

Hakkımızda

Yepyeni bir heyecanla, yepyeni bir yolculuğa koyuluyoruz. Yaptığımız iş ne olursa olsun, insanı ve anlamı bu yolculuğumuzun içine daha çok katmak istiyoruz. Bireylerin gelişimlerine, kurumların değişimlerine “yol arkadaşlıkları” yapmayı yüreğimizden geçiriyoruz. Köy Enstitüleri ruhuyla üretmeyi, anlamayı ve paylaşmayı pusulamız olarak kabul ediyoruz.

Öğrenmenin, sahiciliğin ve insana dair güzelliklerin peşinden hep birlikte koşarken, aydınlanma ışığını her yeni günde biraz daha çoğaltalım istiyoruz.Hadi gelin, hep birlikte birşeyler görelim, birşeyler söyleyelim, birşeyler yapalım, birşeyler değiştirelim; hep güzel şeyler olsun...

Hakkımızda 1 Hakkımızda 2

Qmark Danışmanlık Kimdir ?

Qmark Danışmanlık A.Ş.

Kendisi geliştikçe, kurumların ve toplumların gelişeceğine, değişeceğine inanan insanların buluşma noktasıdır. İnsanların, markaların ve kurumların ilerleme yolculuğunda rahatlıkla güvenebileceği bir pusulasıdır. Aynı zamanda, bireysel ve yönetsel alışkanlara bakmasını böylelikle farkındalığa varmasını sağlayan güçlü bir aynasıdır.

Qmark Danışmanlık A.Ş.

Potansiyeli adım adım performansa taşımak, olumlu, anlamlı ve kalıcı bir etki yaratmak derdinde olan deneyimli bir dönüm noktasıdır. Sorularla yanıtları,hayallerle gerçekleri doğru noktalarda buluşturmaya cesaretle inanan bir tutku yuvasıdır.

Qmark Danışmanlık A.Ş.

“Qmark”: Quotation Mark’ın yani anlamlı sözleri tırnak içine almanın umut ve cesaret dolu bir kısaltmasıdır. Yönetsel cesaretin, duygusal ve kurumsal faydaya yenilikçi bir ruh ve adanmışlıkla yansımasıdır.

Qmark Danışmanlık A.Ş.

Bireylerden kurumlara doğru değişim ve gelişim, güçlü sorular sorarak başlıyor, Qmark Danışmanlık da böyle bir yolculukta sizinle yol arkadaşlığı yapmak adına şimdiden hem heyecanlı hem de tutkulu hissediyor.