Diler KOŞAR KIRMIZITOPRAK

Folkart- İnsan Kaynakları Müdürü

Qmark, kendileri ile ilgili görüşlerimi sadece 4-5 cümle ile aktarmamı istediğinde, yazacaklarım konusunda emindim ancak Qmark Ailesi’ni  kısa, net ve bir o kadar da doğru tanımlayabilmek için biraz  düşünmek gerekebilir diye de düşündüm.
 
Çünkü “Kalite”dir Qmark.
 
Araştırmacı ve alanında uzman kadrosu ile verdiği tartışmasız hizmet kalitesinin yanı sıra;  dostluk, samimiyet, güven ve sürdürülebilirlik adına ne varsa “BİZ” olgusu ile her zaman yanınızdadır. İlişkilerini yönetirken ticari kaygılardan uzak tutar, güven ve sürdürülebilirlik üzerine kurgular. Hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini artırmaya, bağlılık ve tutku ile firmayı takip ettirmeye yönelik bir anlayış ile çalışmayı esas alır. 
İş süreçlerinin her aşamasında bil(-ebil-)mek, bildiğini aktarmak, aktardığını takip etmek, konusunda özverili ve adanmış bir ekibe sahiptir.  Hedefi; kurumsal ve bireysel gelişim sürecinizdeki ihtiyaçlarınıza yönelik beklentilerinizi, sizin beklentilerinizin üstünde karşılayabilmektir.  Qmark Aile’sinin kıymetli her bir üyesine ve tabi ki Sevgili Mehmet Y. Özel’e;  sektöre, kurumlara ve çalışanlarına  sağladıkları değerli katkıları ve yenilikçi yaklaşımları için sonsuz teşekkürler. Yolları açık olsun…