Mutlu Müşterilerimiz

Esra Bozkurt

Zurich Sigorta - İnsan kaynakları GMY

Qmark'la yaptığımız Satış Akademisi programımızda tüm saha ekiplerimizin kat ettiği yolu ve gelişimi keyifle izledik... Qmark Danışmanlarının bu uzun soluklu yolculuktaki bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmak ve Qmark'ın sağladığı farklı ve etkin teknolojik altyapılarla programı zenginleştirmek son derece değerliydi. Qmark Danışmanlarının yakın ilgi ve desteği sayesinde stratejik bir iş ortaklığı gerçekleştirdik... Satış ekiplerimize katkıları için tüm Qmark ekibine teşekkürler...

Avni Meço

Amcor Specialty Cartons - Human Resources Manager

Bizim "Kazanma Arzusu" mottosuyla şekillenen vizyonumuzun ilk cümlesi "çalışanlarımızla kazanıyoruz" der. Buradan kasıt, kurumuna bağlı çalışanlar ile ekiplerin performansını yükselterek kazanmaktır. Biz de bu anlamda değerlerimizi daha fazla vurgulayıp altını doldurmak, bu vizyonun kurumun her tarafındaki posterlerde, ekranlarımızda sürekli dönen görsellerde kalmaması adına yaklaşık bir yıl önce bir yolculuğa çıkmak istedik. Bu yolculukta kendimize rehber olarak da Qmark'ı seçtik. İyi ki de seçmişiz. Eğitimler planlayalım diye başladığımız yol, bir "Liderlik Akademisi" halini aldı ve sadece iş hayatımıza değil, özel hayatımıza da rehber oldu, hayatımızın parçası haline geldi. Çıktıları hem akademinin parçası olanlar tarafından hem de diğer ekip üyeleri tarafından belirgin bir farklılık ve farkındalık yaratıyor. Bu yüzden Qmark'la oluşturduğumuz programı ikinci bir grup için genişleterek devam ediyoruz. Qmark'a BİZ'e kattıkları ve katacakları adına teşekkür ediyorum.

Mari Bengi

Human Resources Director - Chiesi Group

“Ortak Kültür Eğitimlerimizi tasarlarken kimlerle yola çıktığımız en kritik konumuzdu ve geçirdiğimiz 1 yılın sonunda iyi ki Qmark’la yola çıkmışız dedik. Her anlamda bizi ve ihtiyacımızı anlayıp yanımızda olan, saimiyetiyle kalplerimize dokunan, her birimizin “İçindeki Lidere Doğru” yolculuğunda kılavuzluk eden sevgili Mehmet Yıldırım Özel’e ve Qmark’a çok teşekkürler.

Osman Yilmaz

Celebi Ground Handling Turkey - Managing Director

Seninde her zaman soyledigin gibi yol arkadaslarini iyi sececeksin!, biz Qmark ile ciktigimiz yolculuklardan hep keyif aldik. Terzi dikim diye tanimlayabilecegimiz hizmet/egitim yaklasimi ve isinin ehli egitimciyle calismak bir profosyonelin egitim icin isteyecegi en onemli sey ve siz bu konda bizi hep mutlu ettiniz. Baska yolculuklarda gorusmek uzere.

Elvin Kurtuldu

Garanti Yatırım – İnsan Kaynakları Direktörü

‘’Qmark ile tasarladığımız Liderlik Akademisi, çalışanlarımıza ve şirketimize tutulan bir ayna gibiydi. Çalışanlarımız kendi bireysel gelişimleriyle, şirket gelişimi arasında köprü kurabildiler. Böylece adım adım başarılı ve mutlu liderler olmayı öğrenirken, şirketi de nasıl yaratıcı yaklaşımlarla bina edebileceklerini deneyimlediler. Qmark’a çok teşekkürler.‘’

 

Osman İlgen

Chryso CEO

Qmark ekibi uluslararası tecrübeleriyle dokundukları kişi ve şirketlere değer katmakla kalmayıp, liderlik yolculuğunda da yalnız bırakmıyorlar. Eğitim ve danışmanlık hizmeti verdikleri şirketleri çok iyi analiz ederek, ihtiyaçların net bir şekilde tesbit edilmesini ve süreçlerinin iyileştirilmesine büyük katkı sağlıyorlar. Qmark’ın samimi ve vizyoner ekibi, iyi ki varsınız

Moris Bayar

Volvo Car Turkey

Çok anlamlı, alışılagelmişin çok dışında, oldukça farklı, bambaşka bir değişim ve gelişim yolculuğu için, Qmark Danışmanlık gemisi ile Sn. Mehmet Yıldırım Özel’in “kaptanlığı”nda, uçsuz bucaksız, engin denizlere açılın...

Gözünüz hiç arkada kalmasın, soyadı gibi çok özel bir “kaptan”ın emin ellerindesiniz, keyfini çıkarın...

Mutlu Kutlu

Viko-İK ve Kurumsal Gelişim Direktörü

QMark ile Liderlik Gelişim Programımızda işbirliğimiz oldu.

Programda deneyimleri, enerjisi ve samimi iletişimleri ile programa katılan tüm arkadaşların beğenisini kazanan Qmark ekibine teşekkür ederim.

Sürekli değişen ve gelişen dünyada sizinle aynı hızda koşan işbirlikleriniz olduğu sürece katma değerli projeler üretebiliyorsunuz, Qmark ekibinin enerjisinin hep aynı kalması dileklerimle.

Beyza Korçak Yazıcı

Verifone-İK Müdürü

Şirket organizasyonumuzun değişen ve gelişen piyasa koşullarında rekabetçi konumunu korumasının öncelikle çalışanlarımızın gelişimlerine sürekli katkı sağlamak ile mümkün olabileceği bilinci ile yolumuz Qmark ile kesişti. Bu doğrultuda Qmark , şirket olarak amacımızı ve sürekli gelişim yolunda nelere ihtiyacımız olduğunu çok iyi analiz ederek şirketimiz ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirdi. Qmark ile olan uzun soluklu işbirliğimiz , çalışan memnuniyetimizi de önemli ölçüde artırdı.  Qmark sadece verdiği eğitimler ile değil eğitim sonrası süreç takip ve değerlendirmeleri ile de yönetimimizin önemli bir parçası haline gelmiştir. Qmark’a verdiği kaliteli eğitim hizmeti ve bizden biri olduğu hissini her eğitimde yaşattığı için sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.   

Diler KOŞAR KIRMIZITOPRAK

Folkart- İnsan Kaynakları Müdürü

Qmark, kendileri ile ilgili görüşlerimi sadece 4-5 cümle ile aktarmamı istediğinde, yazacaklarım konusunda emindim ancak Qmark Ailesi’ni  kısa, net ve bir o kadar da doğru tanımlayabilmek için biraz  düşünmek gerekebilir diye de düşündüm.
 
Çünkü “Kalite”dir Qmark.
 
Araştırmacı ve alanında uzman kadrosu ile verdiği tartışmasız hizmet kalitesinin yanı sıra;  dostluk, samimiyet, güven ve sürdürülebilirlik adına ne varsa “BİZ” olgusu ile her zaman yanınızdadır. İlişkilerini yönetirken ticari kaygılardan uzak tutar, güven ve sürdürülebilirlik üzerine kurgular. Hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini artırmaya, bağlılık ve tutku ile firmayı takip ettirmeye yönelik bir anlayış ile çalışmayı esas alır. 
İş süreçlerinin her aşamasında bil(-ebil-)mek, bildiğini aktarmak, aktardığını takip etmek, konusunda özverili ve adanmış bir ekibe sahiptir.  Hedefi; kurumsal ve bireysel gelişim sürecinizdeki ihtiyaçlarınıza yönelik beklentilerinizi, sizin beklentilerinizin üstünde karşılayabilmektir.  Qmark Aile’sinin kıymetli her bir üyesine ve tabi ki Sevgili Mehmet Y. Özel’e;  sektöre, kurumlara ve çalışanlarına  sağladıkları değerli katkıları ve yenilikçi yaklaşımları için sonsuz teşekkürler. Yolları açık olsun…

Osman İlgen

Chryso CEO

“Qmark genç, dinamik ve bir o kadar tecrübeli ekibiyle şirketimizin liderlik yolculuğunda yanımızda olduğu için çok şanslıyız. Qmark ekibi bugüne kadar hem profesyonel çalışma hayatından hem de geniş ekiplerle çalışma süreçlerinde elde ettikleri birikimleri günümüz iş dünyasındaki tendlerle harmanlayıp ekiplere çok yalın bir şekilde aktarmaktadır. İyi ki varsınız, liderlik yolculuğumuzda sizin arkamızda olduğunuzu bilmek bize güç veriyor…”

Gamze Çıtıroğlu

Ekin Kimya - Genel Müdür

Qmark’ın kurucularından sevgili Mehmet Özel ile tanışıp çalışmaya başlayalı uzun zaman oldu. Bu süre içerisinde danışan - danışman ilişkimiz anlamlı bir dostluğa da dönüştü. Bize ve ekibimize sürdürülebilir ve etkili bir kurum olma yönünde ilerlerken önemli katkıları oluyor Qmark’ın. İlkeli, yetkin, donanımlı  ve samimi yaklaşımları ve yenilikçi modelleriyle iş dünyasını geliştirici yönde ilerleyeceğine çokça eminim.

Kezban Sancak Elay

SAYA Group - IK Direktörü

Üst ve orta kademe yöneticilere eğitim planlarken eğitmen bulmakta zorlanabiliyorduk. Eğitime giden herkesin eğitimden çıktıktan sonra iyi ki katıldım demesini sağlamak her zaman mümkün olmuyor. Qmark ekibi ile bu mümkün.  Pharmactive ve Saya şirketlerimizin yöneticileri ile başladığımız 2 günlük Liderlik eğitimi, eğitmenlerin samimiyeti, bilgi birikimi, mesleklerine adanmışlıkları sayesinde Folkart ve Volt şirketlerimizde “Liderlik Gelişim Programları” ve üst düzey yöneticilerimizin koçluk programları ile devam etti. İlk kademe yöneticilerimizin de yönetim becerilerinin gelişimi için Qmark ile beraber “Yönetici Geliştirme Programı” tasarladık ve bu yıl içerisinde eğitimlerimize büyük bir heyecanla başlıyoruz..

İlter Boyan

Vakıf Emeklilik - İK ve Eğitim Müdürü

Pek çok eğitim ve danışmanlık firmasının yüzeysel bakış açısının aksine, Qmark ile çalışırken tasarımdaki samimiyeti ve programlarda insanları içine alan derinliği farkediyorsunuz. Biz VE olarak , Bütünsel Gelişim Akademisi “YOL” programında Mehmet Özel ile beraber yürümeyi tercih ettik  ve program bitiminde tüm yöneticilerimiz tarifsiz bir memnuniyet yaşadı.
 
Sadece iş yapış şekillerine değil, hayatlarına da aldıkları sözler, davranış şekilleri , farklı bakış açıları ve kimileri için dönüm noktası oldu.
Kendisi sürekli temasta, takipte ve destekle hala bizimle YOL’da.
 
Katkılarından dolayı Qmark’a, varlığından dolayı da Mehmet’e çok teşekkür ediyoruz.

Metin Sancak

Folkart Yapı - Genel Müdür

Qmark ailesiyle tanışıklığımızın henüz birinci yılında olmamıza rağmen göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka bizi son derece motive etmiştir. Folkart Akademi olarak başlattıgımız liderlik gelişim programına katkılarınız sayesinde çok daha verimli, uygulanabilir ve gözlemlenebilir içerik hazırlandı. Program süresince ve sonrasında yaptığınız yakın takip sayesinde her an bizleri hazır ve arzulu tutmayı başarıyorsunuz.

Burak Özer

Xerox Türkiye - CEO

Qmark, beraber geçirdiğimiz süreçte bizim için bir eğitim firması olarak başladı fakat bugün geldiğimiz noktada bir iş ortağına dönüştü. İşimize verdiği katkının dışında bireysel gelişimlerimizede dikte eden bir tarzda değil dokunduğu herkesi düşünmeye, araştırmaya teşvik ederek destek verdi. Bunların hepsini yaptığı işi bilen bundan önemlisi severek ve değer katarak yapan felsefesi 7/24 müşterisi ile yaşamak olan bir ekiple yerine getirdi. Qmark ile liderlik, gelişim, strateji adına çok güzel bir yolculuk halindeyiz..

Burçin Ressamoğlu

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme - CEO

Qmark Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme şirketimizin uzun süredir işortağı olarak Yaşam kalitemizi artırma vizyonumuz da çok değerli katkılar sağlamaktadır. Qmark liderlerlik anlamında gelişerek büyümemiz de ve farklılık yaratmamız da bizlere yol göstermekte. Yeniikçi , meydan okuyan ve insan odaklı yaklaşımları bizler için çok değerli, Qmark ile çalışmaktan hem çok şeyler öğreniyoruz hem de çok keyif alıyoruz...

Canel Gürgen Arcak

Kron İ.K. Müdürü

“QMark’ın eğitimleri, programları, danışmanlığı ve koçluk hizmetleriyle ilgili neler söylemek istersiniz?”
Eğitmenler; Etkin dinleyen, grup dinamiklerine hakim, bilgili ve dönüştürücü.
Programlar; Bilgi ve samimiyetin dozunda harmanlandığı, geliştiren, farkındalığı arttıran.
 
“QMark ile çalışıyor olmak sizin için nasıl bir şey?”
Güvenilir bir iş ortağı Qmark. İçimizden, bizi bizim kadar düşünen.
 
“Program katılımcıları, programlarımızla ilgili sizlere neler aktarıyorlar? Program sonrası kurum dinamiklerine ve ekosisteme ne tür katkılar sunuyorlar/sundular?”
Her modül sonrası bir diğerini iple çekiyorlar. Her şeyden önce farkındalığı arttıran, dönüştüren bir süreçten geçiliyor, gelişim programları kısa zamanda ziyade orta ve uzun vadede kurum kültürünü derinden değiştiren ve geliştiren fırsatlar sağlıyor.