Seda Zabıtçı

Danışman
Qmark Danışmanlık A.Ş. Sosyal Medya :
  Uzmanlık Alanları

  İzmir Özel Türk Koleji ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’n de eğitimini tamamladıktan hemen sonra iş hayatına aile şirketinde başlayan Seda Zabıtçı , 25 yılı aşkın profesyonel iş yaşantısında dünyanın önde gelen uluslararası firmalarında , satış, iş geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi, personel yönetimi, organizasyonel iletişim rollerinde çeşitli kademelerde  ve yönetici olarak çalıştı.
  Aile şirketinden sonra sırasıyla TGI, TNT Int. Express ve Nato (VBR) Amerikan Hava Üs Komutanlığı’ndaki görev aldı. Daha sonra  aile şirketine yönetici ortak olarak geri döndü.
  8 yıl süren bu yolculukta ortakları ile birlikte, turizm sektöründe, finans ve iş geliştirme alanlarında çalıştı.
  Tüm iş yaşamı boyunca,  çalışan ya da yönetici olarak aldığı bütün rollerde ,  kurumların iyi takımlarla   başarıyı yakalayacaklarına olan inancı ve paylaştıkça çoğalma ilkesi onu 2014 yılında aile şirketindeki görevine son verdikten sonra koçluk yolculuğuna çıkardı.
  O tarihten beri Uluslararası Koçluk Federasyonu na kayıtlı koç olarak yurt içi ve yurt dışında danışanları , yurt içinde kurumlar ile paylaşmaya devam eden Seda Zabıtçı, bu süreçte edindiği mesleki birçok sertifikasyonun yanı sıra 2018 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan ACC ünvanını almaya hak kazanmıştır.