Levent Tirit

Danışman
Qmark Danışmanlık A.Ş. Sosyal Medya :
Uzmanlık Alanları
  • Satış Eğitimi,
  • Koçluk Eğitimi
  • Sosyal Stiller ve İletişim Eğitimi
  • Bölge Yönetimi Eğitimi
  • Gruplara Satış ve Prezentasyon Teknikleri Eğitimi

25 yıllık profesyonel çalışma hayatının tamamını ilaç sektöründe gerçekleştirdi. Alanında lider ve dünyanın önde gelen uluslararası ilaç şirketlerinin saha ve merkez kadrolarında Yönetici olarak çalıştı.

Kariyer yolculuğuna Merck Sharp Dohme ilaçlarında Satış Temsilcisi olarak başlayan Levent Tİrit, sırasıyla Bristol-Myers Squibb İlaçlarında Bölge Müdürü , Satış Müdürü , Eğtim Müdürü ve Satış Gücü Etkinliği Müdürü, Allergan ilaçlarında Saha Tanıtım Programları Müdürü ve Bölge Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Sürekli öğrenmeyi, gelişim ve değişimi profesyonel çalışma hayatının motivasyonu kabul ettiği kariyeri süresince; Satış Becerileri Eğitimcinin Eğitimi, Satış Yöneticileri için Koçluk ve Danışmanlık, Performans ve Kariyer Geliştirme Programları için Eğitimcinin Eğitimi, CRM sistemleri (Salesforce.com/Teams/Webforce/Medicheck) Eğitimcinin Eğitimi, Performans Yönetimi ve Yönetici Yetenekleri Geliştirme programlarına katıldı.

Görev yaptığı şirketlerde saha ekiplerinin seçme ve yerleştirilme süreçlerini yöneterek, satış temsilcisi ve yöneticilerine çok sayıda mesleki yetkinlik eğitimi verdi, saha yöneticilerinin koçluk çalışmalarını yürüttü. Değişen rekabet ve pazar koşulları doğrultusunda satış ekiplerini yeniden modelleme çalışmaları yaptı. Satış Gücü Etkinliği sistemlerinin tüm uygulamaları üzerinde (CRM/ETMS implementasyonu, hedefleme ve segmentasyon, prim ve ödül sistemleri, digital detailing vb) çalıştı, çok sayıda proje ve eğitim gerçekleştirdi. Saha satış yöneticileri ve temsilcileri için performans değerlendirme ve kariyer gelişimi sistemlerinin adaptasyonu, implementasyonu ve yönetilmesi dahil olmak üzere proje liderliğini yaptı. 25 yıldır biriktirdiği deneyimlerini, gelişim ve değişim isteyen firmalar ve çalışanlarıyla paylaşmak ve bu değişim yolculuğunu birlikte yapmak üzere kariyerine Qmark’ta Eğitmen&Danışman olarak devam etmektedir.