Kerem KONCA

Satış Direktörü - Danışman
Qmark Danışmanlık A.Ş. Sosyal Medya :
  Uzmanlık Alanları
  • Kurumsal Satış
  • Proje Yönetimi
  • Girişimcilik ve Paylaşımcılık
  • Yaratıcı Çözüm Odaklılık
  • Takımdaşlık
  • İletişim
    

  1971 Ankara doğumlu olan, çocukluğunu ve ilk gençliğini 80’lerin Ankara’sında geçiren Kerem Konca evli ve bir genç kız babasıdır. Eğitimini Ankara Yükseliş Koleji ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü’nde tamamladıktan ve lisans eğitimi sırasında AIESEC Programı aracaılığıyla, Yunanistan ve ABD’de bankacılık stajları yaptıktan sonra, kariyerine Dışbank’ta MT (Managemet Trainee) olarak başlamıştır.

  1990’ların sonlarında, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Sektörü’ne geçerek, Koçsistem’de görev aldığı 5 yıl boyuncu, farklı departmanlarda satış ve müşteri ilişkileri yöneticiliği, ile hizmet satış danışmanlığı konularında deneyim kazanmıştır. Sonrasında, sırasıyla Nortel Networks Netaş, Ericcson, IBM ve SAP gibi çokuluslu üretici firmalarda kurumsal satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Araya kısa süreli de olsa, biri girişimcilik hikayesi eklemiştir.

  İş yaşamına, «insan odaklı» bakışın, iş ve özel hayat dengesini gözeten yaklaşımın ve kişinin kendisini sürekli geliştirmekten vazgeçmemesinin başarının ve mutluluğun «olmazsa olmaz» koşulları olduğuna inanmaktadır.

  Kariyer yolculuğuna Qmark Danışmanlık Şirketi’nde devam ederken, 30 yıla yakın bir süre içinde edindiği birikim ve deneyimi genç kuşaklarla paylaşacak olmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duymaktadır.