Qmark Danışmanlık A.Ş.
Qmark Danışmanlık

Esra Yaral ÖzkanDanışman

Halkla İlişkiler ve İşletme eğitimlerini aldıktan sonra, Newport University’de “İşletme MBA”i yaptı. Reklamcılık sektörüne 1997 yılında adımını atan Esra Yaral Özkan; TBWA, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ve FCB de dahil olmak üzere global ve yerel saygın reklam ajanslarında pek çok sektörden markaya hizmet verdi. Yurtiçi ve yurtdışından ödüller alan onlarca başarılı çalışmada yer aldı. Kendisine ait “Saviour” isimli bir İletişim Danışmanlığı modeli bulunan Esra, sektördeki 25.yılının sonunda global bir reklam ajansındaki Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılarak reklam sektörüne veda etti.

16 yıl önce tanıştığı ve kişisel dönüşümüne rehberlik yapan "Kuantum Düşünce Tekniği'ni daha derinden tüm boyutları ile öğrenmeye ve bu alanda uzmanlaşmaya karar verdi. Brussels Capital University'de "Quantum Thinking Technique Training"i tamamladı ve R. Şanal Günseli Akademi'den yıllar süren eğitimler aldı ve araştırmalar yaptı. Yaşadığı mucizevi dönüşümleri farklı insanlarla da paylaşmak, "seçimlerimizle hayatlarımızı dönüştürmenin mümkün olduğunu" daha çok insanın bilmesini sağlamak, kişisel farkındalıklarını yaratmak ve bu yolculukta onların da dönüşümlerine rehberlik etmek için danışanlarıyla yaptığı "Kauntum Terapi” seanslarına ağırlık vermeye başladı.

Reklamcılık kariyeri boyunca farklı sektörlerden yüzlerce insanla çalışma fırsatı bulan Esra, aynı eğitimleri almış, aynı kariyer yolculuğunda olan kişilerin dahi "Başarı", "Kariyer" gibi kişisel yolculuklarında farklı basamaklarda olmalarının bilinç altlarındaki kayıtlarla birebir bağlantılı olduğuna inanıyor ve psikanalitik terapi yöntemleriyle dönüşümün mümkün olduğunu savunuyor.

Esra Yaral Özkan

Uzmanlık Alanları

İletişim & Sosyal Medya

  • Qmark Danışmanlık A.Ş.
    eozkan@qmark.com.tr
  • Qmark Danışmanlık A.Ş.
    05325647029
  • Qmark Danışmanlık A.Ş.
  • Qmark Danışmanlık A.Ş.
  • Qmark Danışmanlık A.Ş.
  • Qmark Danışmanlık A.Ş.