Erkan Başak

Danışman
Qmark Danışmanlık A.Ş. Sosyal Medya :
  Uzmanlık Alanları

  Yönetim Becerileri

  Takımdaşlık

  Müşteri Odaklılık

  Stratejik Yönetim

  Değişim Yönetimi

  30 yıldan fazla süren profesyonel iş hayatında hep hizmet odaklı firmalarda değişik pozisyonlarda görev almıştır. Önce turizm sektörünü deneyimlemiş, daha sonra ise uzun yıllar lojistik sektöründe kariyer bulmuştur. Sektörün öncü firmalarından Balnak ile başlayarak, global oyunculardan Kühne+Nagel, Schenker Arkas ve Dachser firmalarında önce operasyon sonra orta kademe yönetici ve en son olarak da Genel Müdür pozisyonlarını yürütmüştür.

  Bu süreç içerisinde Balnak’ta sektörün ilk Kalder Başarı Ödülü’nü alan takımı içerisinde Liderlik kriter sorumlusu olarak yer almıştır. Ayrıca çalışmış olduğu tüm firmalarda Liderlik, Bütçe Yönetimi, Ürün Yönetimi, İş Geliştirme, Proje Yönetimi, İşe Alım Süreçleri, Ekip Yönetimi, Stratejik Yönetim, İş Süreçleri Yönetimi, İş Süreçleri Entegrasyonu alanlarında yetkinlik kazanmıştır.

  Bundan sonraki dönemde hedefini, kurumsal eğitim, danışmanlık ve koçluk alanlarında profesyonel iş tecrübeleri ile harmanlayarak kendini geliştirme ve değişik sektör çalışanlarına bilgi ve deneyimlerini aktarmak olarak belirlemiştir.