Burak Karslı

Danışman
Qmark Danışmanlık A.Ş. Sosyal Medya :
Uzmanlık Alanları

- Değişim Yönetimi

- Stratejik Yönetim

- V.U.C.A. Liderliği

- Tasarım Odaklı Düşünme

''İnsanoğluna bahşedilen en önemli yeteneğin ''merak'', en güçlü silahın ise soru sorabilmek olduğunu düşünüyorum. Daima beslediği merakıyla kendi uzayına doğru sorular sorabilen bireylerin hayat yolculuğunun; heyecan verici değişimlerle dolu, aydınlık ve anlamlı geçmesi kaçınılmazdır.''

TED Ankara Koleji’ni bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan Burak Karslı iş hayatına 2008 yılında Finansbank A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş olarak başlamıştır. Bankacılığı hem şube hem de genel müdürlük süreçleri üzerinden tanıyan ve inceleyen Karslı, mesleğinin de yardımıyla bu dönemde Türkiye’de toplam 68 ili görme fırsatına erişmiştir. Ülkesi ile halkını tanımanın gururunu ve avantajını meslek hayatı boyunca derinden yaşamıştır.

Müfettişlik kariyerinin ardından 2013 yılında İş Finansal Kiralama A.Ş.’ye İç Denetçi olarak katılmış, 2015 - 2018 yılları arasında ise yine aynı şirkette Operasyon ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev almıştır.

Burak Karslı, görev aldığı şirketlerde özellikle değişimi tetikleyen ve problem çözebilmek için bütünsel ve tasarım odaklı düşünmeyi esas alan birçok projeyi yönetmiş ve stratejik görevlerde kritik sorumluluklar almıştır. 2018 yılı Haziran ayından itibaren de kariyerinde edindiği yeni nesil bilgi ve deneyimler ile iş ortaklarının ihtiyacına, heyecanına, değişimine ve gelişimine dokunabilmek için Qmark Danışmanlık A.Ş.’ye danışman olarak katılmıştır.

Burak Karslı, bundan sonraki dönemde danışmanlık ve koçluk alanında etkileşimde olmayı ve derinleşmeyi amaçlıyor. Her gün yepyeni bir merakla keşfe çıktığı uzayının ve hayallerinin onu götüreceği yolları görmek için sabırsızlanıyor. Fırsat buldukça aşkla yaptığı seyahatlerden çok beslenen Karslı, çok gezenin çok bileceğine yürekten inanıyor.